Volkswagen Slovakia ponúka prácu pre stovky ľudí

01.06.2016, 12:43, suchohrad

Spoločnosť Volkswagen Slovakia sídliaca v Bratislave – Devínskej Novej Vsi hľadá stovky nových zamestnancov.


 Aktuálne má voľné desiatky pracovných pozícií pre absolventov aj odborníkov s praxou, vo výrobe aj v nevýrobných oblastiach. Neváhajte a využite príležitosť pracovať u najzamestnávateľa 2015, ktorý prináša stabilnú prácu a atraktívne podmienky tisíckam ľudí na Slovensku.

 

Z voľných pozícií vyberáme:

 

Výrobní pracovníci pre montáž, lakovňu a karosáreň, kde je požadované ukončené stredoškolské vzdelanie. Maturita ani prax nie sú podmienkou. Všetci noví zamestnanci budú zaškolení. Dôležitá je chuť učiť sa a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke.

 

Pozície autoelektrikár, autoklampiar a autolakovník sú vhodné pre uchádzačov so stredoškolským vzdelaním v týchto odboroch. Práca je vhodná aj pre absolventov a maturita nie je podmienkou. Dôležitá je chuť ďalej sa vzdelávať a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke.

 

Volkswagen Slovakia hľadá aj nástrojárov lisovacích foriem, výrobných pracovníkov pre obsluhu CNC stroja a údržbárov elektrotechnikov / mechanikov. Predchádzajúce podobné pracovné skúsenosti sú výhodou, ale nie podmienkou. Podmienkou je stredoškolské vzdelanie elektrotechnického alebo technického zamerania. Po nastúpení absolvujú zamestnanci odborné školenia súvisiace s ich pracovnou pozíciou a budú mať možnosť pracovať s najmodernejšími výrobnými technológiami.

 

Všetky pracovné pozície nájdete na webovej stránke www.volkswagen.sk / Voľné pracovné  pozície.

Spoločnosť Volkswagen Slovakia je silná značka s 25-ročnou tradíciou, ktorá prináša stabilnú prácu, zaujímavé finančné ohodnotenie a množstvo benefitov ako 13. a 14. plat, odmenu za hospodársky výsledok, príspevok na dovolenku či tábor pre deti, príspevok pri pracovnom jubileu, pri narodení dieťaťa, príspevok na zmluvnú dopravu, rozličné zľavy a výhody a mnohé ďalšie benefity.

 

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a prihlásiť na internetovej stránke firmy www.volkswagen.sk, kde nájdu všetky voľné pracovné pozície. Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor.

 

V prípade otázok sa môžete obrátiť na personálne oddelenie Volkswagen Slovakia:

job@volkswagen.sk alebo 02/6964 2065.

 
« Späť


Diskusia: "Volkswagen Slovakia ponúka prácu pre stovky ľudí"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre