JARNÉ UPRATOVANIE - Brigáda, Týždeň pre dedinu

30.03.2017, 17:18, suchohradMilí susedia,
v sobotu 1.apríla budeme mať spoločnú BRIGÁDU. Chceli by sme nielen poupratovať, ale napríklad aj začať s obnovou stromovej aleje pri bytovkách.
Budem naozaj vďačná, za každú pomocnú ruku!!! Obzvlášť uvítam pri sadení deti, hlavne deti z bytoviek a okolia. Lebo tie stromčeky budú musieť práve oni chrániť, aby si mohli zase natrhať čerešne ;) A aby sa toľko neprášilo do bytov, aby toľko nefúkalo, aby sme to tu mali krajšie... Myslím, že by decká mohli mať zážitok a ak budú mať aj zásluhu na niečom peknom a užitočnom, iste si to budú aj viac vážiť ;)

 

Zároveň celý prvý aprílový týždeň vyhlasujem za TÝŽDEŇ PRE DEDINU. Niektorí sa v sobotu nemôžu pridať...a chceli by! Ak teda pôjdete na prechádzku, na ryby, skúste so sebou vziať vrece a nejaký odpad cestou vyzbierať. Pre dobrý pocit :) a fotku s "úlovkom" mi môžete poslať! Nápady a postrehy uvítam!

 

Okrem toho pripomínam: bude sa zbierať zelený (od piatku 31.3.) aj objemný odpad (vo štvrtok 6.4. spred domov), budú sa upratovať ulice, sadiť... a budú sa aj upravovať cestičky okolo smetiska - nech máme kadiaľ chodiť na vychádzky, mohlo by to tam byť naozaj krásne!!!

 

Pekný jarný deň Vám prajem!

 

 

Andrea Grujbárová

 
« Späť


Diskusia: "JARNÉ UPRATOVANIE - Brigáda, Týždeň pre dedinu"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre